Türkiye’nin en zevkli gokart Pisti ”Gokart Samsun’ açıldı. 2000 metrekare kulllanım alanına sahip ”Gokart Samsun’a  siz karting tutkunlarını yaz, kış tesisimize bekliyoruz..
İçeride CAFE, seyir tribünü ve dinlenme alanıyla hizmet veren ”Gokart Samsun’ aileniz ve sevdiklerinizle birlikte birden çok kişiyi aynı anda misafir edebilmektedir. Tesisimz her yaştan misafirlere hitap etmektedir.6,5 Beygirlik Almanya’dan ithal edilen dünya standartlarında araçlarıyla profesyonel karting coşkusunu yaşatan ”Gokart Samsun’ en iyi pistler sıralamasında şimdiden yerini almaya başlamıştır.

Gokart Samsun ışıklandırmaları sayesinde haftanın 7 günü gece sabah 10:00 akşam 22:30a kadar hizmet vermektedir.Otopark ve Cafe & Restoran, seyir tribünü bulunmaktadır.
Tesiste arkadaş grupları,şirket turnuvaları,okul dershane grupları ve doğum günleri için özel organizasyonlar düzenlenebilmektedir. ”Gokart Samsun’okulunu içinde barındıran ”Gokart Samsun’ öğrencilerine yarış pistlerinin detaylarını uygulamalı olarak öğretmeyi hedeflemektedir. Uzman eğitmenler ve dünya standartlarında eğitim müfredatıyla farkını ortaya koyan ”Gokart Samsun’ Formula kurallarını pistte uygulayarak geleceğin Formula pilotlarını yetiştirmeyi hedeflemektedir.